השכרת מיניבוס

קבוצת מסיעי שאשא מפעילה כ-200 כלי רכב הכוללים בין השאר גם שירותי השכרת מיניבוס המיועדת עבור הסעות מספר קטן יחסית של אנשים. יתרונה המהותי של השכרת מיניבוס הוא בכך שזהו רכב קומפקטי יותר מאוטובוס, נוח יותר, ומשרה הרגשה חברותית ומגבשת יותר בזמן הנסיעה. השכרת מיניבוס משמשת בעיקר עבור הסעות טיולים, הסעות תיירים, הסעות עובדים והסעות תלמידים וזאת כאשר כמות הנוסעים אינה עולה על 25 אנשים.

 

השכרת מיניבוס - קבוצת שאשא

יותר מ-30 שנה מציעה קבוצת שאשא שירותי השכרת מיניבוסים. צי המיניבוסים של החברה הוא מהגדולים בישראל ומורכב מהדגמים החדישים והאמינים ביותר. כל המיניבוסים בקבוצת שאשא הינם בטיחותיים ועומדים בכל תקנות הבטיחות המתעדכנות מפעם לפעם ע"י מפקח התעבורה הראשי במשרד התחבורה.
קבוצת שאשא מתחייבת להעמיד לרשות השוכר מיניבוס חלופי במקרה של תקלה לא מתוכננת. בנוסף אנו משריינים נהג מחליף במקרה שנהג המיניבוס לא מצליח להגיע כפי שנקבע. המיניבוסים שלנו כוללים מזגן, מסכי טלוויזיה, מכשירים DVD ואביזרי בידור ונוחות נוספים.


בין הלקוחות של קבוצת מסיעי שאשא ניתן למצוא בתי ספר הנעזרים בנו לצורך הסעות תלמידים, מוסדות חינוך, רשויות ציבוריות, משרדי ממשלה ומפעלים כדוגמת משרד הביטחון, חברת החשמל, רשויות מקומיות, חברת ביטוח ישיר, מקורות, אולפני הרצליה, בי"ח תל השומר ועוד.

 
יש לקחת בחשבון שכשמזמינים מיניבוס, תא המטען קטן משמעותית מתא מטען של אוטובוס. לכן מיניבוס מתאים יותר לנסיעות שאינן מצריכות מטען רב. ניתן לאחסן מטען גם בתוך המיניבוס בנסיעה בה ישנם פחות מ 20 איש.

 

                                                 להשכרת מיניבוס לחץ כאן

קבוצת מסיעי שאשא לוקחים אחריות להסיע אותך בבטחה למחוז חפצך!

  • מחויבים לבטיחות
  • מקדשים עמידה
    בלוחות זמנים
  • מספקים שירות הסעות
    מותאם אישית לכל לקוח
עבור לתוכן העמוד