כרטיסי טיסה

שאשא טורס מציעה שירות הזמנת כרטיסי טיסה לכל יעד שתבחרו בחו"ל! החברה פועלת בתחום תיירות החוץ ומספקת מבחר שירותים נוספים ללקוחות פרטיים ולמוסדות ציבוריים. דרכנו תוכלו להזמין כרטיסי טיסה לכל יעד שתבחרו. 

 

כרטיסי טיסה במחירים זולים

מחירם של כרטיסי הטיסה לחו"ל מהווים חלק משמעותי מתקציב החופשה שלכם - תנו  למקצועני "שאשא טורס" למצוא עבורכם את הדילים המשתלמים ביותר.

כרטיסי טיסה במחירים עדכניים

ישנם מקרים בהם תרצו לדחות את מועד הזמנת הטיסה לחו"ל לרגע האחרון כדי לחסוך בעלויות הטיסה או כי פשוט כי החלטתם לטוס לחו"ל בספונטניות - אנחנו מתחייבים לספק לכם מידע מעודכן ביותר על טיסות שכר/צ'רטר ודילים חמים לכל היעדים.

עליכם לדעת שכרטיסי טיסה שנרכשו עבור טיסות צ'רטר אינן מחויבים ללוח הזמנים שנקבע מראש בראשונה בטיסות סדירות. טיסת
השכר תצא לרוב בעונה חמה של יעדים מבוקשים או במועדים שאין בהם טיסה סדירה. מחירי הכרטיסים בטיסת צ'רטר לחו"ל נמוכים בעשרות עד מאות אחוזים ממחירי טיסה רגילה!

 

רכישת כרטיסי טיסה בהתאם לכמות הטיסות וגמישות השעות

בבואכם לרכוש כרטיסי טיסה חשוב לקחת בחשבון את שעות הטיסה ומספר ההמראות היוצאות. גורמים אלו משפיעים על מרכיב הנוחות שלכם ועל משך החופשה - ולכן חשוב מאוד שצוות שאשא טורס יקיים קשרים עם מספר חברות תעופה ליעדים מבוקשים ויתעדכן 24 שעות ביממה בנעשה.

אנו בשאשא טורס מתחייבים: 

v להעניק לכם שירות מהיר, אמין ומקצועי 

v לעשות את כל שביכולתנו בכדי לספק לכם מידע מעודכן  

v למצוא עבורכם את החבילות המשתלמות ביותר ויהיו אלו טיסות סדירות, צ'ארטר- שכר, טיסות מוזלות, אלו של הרגע האחרון, דילים ומבצעים.

תוכלו לצאת לטיסה באופן עצמאי, להצטרף לטיולים מאורגנים או להזמין חבילות נופש שכוללות טיסות ליעדים השונים ובתי מלון מצוינים
.


"שאשא טורס" מחזיקה בכל הרישיונות הנדרשים להפעלת סוכנות נסיעות ומעסיקה סוכנים מקצועיים שהוסמכו על ידי משרד התיירות. שאשא טורס חברה בארגון יאט"א וכן בהתאחדות סוכני הנסיעות.

                            לקבלת פרטים נוספים והזמנת כרטיסי טיסה
לחץ כאן

קבוצת מסיעי שאשא לוקחים אחריות להסיע אותך בבטחה למחוז חפצך!

  • מחויבים לבטיחות
  • מקדשים עמידה
    בלוחות זמנים
  • מספקים שירות הסעות
    מותאם אישית לכל לקוח
עבור לתוכן העמוד