הסעות

מידי יום נעזרים אלפי בני אדם בשרותי הסעות של קבוצת מסיעי אריה שאשא.

אנו מאמינים כי שלושה ערכים הם שהפכו את קבוצת מסיעי שאשא למובילה בתחום ההסעות במהלך העשורים שחלפו.
הסעות (הגדל)

חברת הסעות אמינה

למעלה מ - 25 שנה מספקת קבוצת שאשא שירותי הסעות לארגונים בכל רחבי המדינה. לחברה צי רכבים חדיש וניסיון רב במתן שירותי הסעות לאלפי לקוחות מכל גווני הקשת העיסקית והמוסדית בישראל.

אנו משכללים יכולות המקנות לנו יתרון אדיר על המתחרים. איכות כלי הרכב, רמת השירות והאמינות הם שהביאו אלפי עסקים, בתי ספר, מוסדות וארגונים לבחור בקבוצת שאשא כספק ההסעות שלהם. 

בטיחות הסעות

בקבוצת הסעות אריה שאשא מבינים שהדבר החשוב ביותר לארגונים הוא בטיחות ודייקנות. חברת הסעות שתשרת נאמנה את המטרות, התוכניות ולוחות הזמנים של לקוחותיה. לפיכך בכלל האוטובוסים בחברה מורכבות חגורות בטיחות כחלק ממחויבותה של החברה לבטיחות נוסעיה והנחיות משרד התחבורה . צי רכבים גדול ומגוון  מאפשר  לנו להתאים בקלות ובמהירות את פיתרון הסעות האולטימטיבי לכל מוסד באשר הוא. 
 

הסעות מותאמות לצרכים

הנהלת החברה עובדת ימים כלילות על מנת לספק שירותי הסעות איכותיים. דייקנות ועמידה בלוחות זמנים הינם ערכים ראשונים במעלה, על מנת לנהל את מערך צי הרכב הפזור ברחבי הארץ בכל זמן נתון התקינה החברה בכל רכביה אמצעי קשר, שליטה ובקרה מתקדמים לרבות קשר סלולארי עם כל הנהגים 24 שעות ביממה בכל רחבי הארץ וזאת בנוסף למערכת איתוראן המאפשרת שליטה בזמן אמת על תנועת כלי הרכב ומיקומם המדויק בכל מקום בארץ.

 

הסעות ותיירות פנים


אחד השימושים המרכזיים לשירותי הסעות באוטובוסים הוא יציאה לטיולים מאורגנים ונופשונים.
קבוצת שאשא פועלת בתחום תיירות פנים ומספקת שירותים ללקוחות פרטיים ולמוסדות.

החברה קשורה בהסכמים והסדרים עם מלונות, בתי הארחה ומתקני נופש בכל רחבי הארץ. הניסיון הרב שנצבר במהלך השנים בארגון טיולים, נופשונים ואירועים בשילוב יכולות ארגון בתחום ההסעות מגדילים את יכולות המיקוח שלנו בפני ספקי השירותים השונים ובכך מאפשרים לנו להציע את חבילת השירות הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר.


בחברה פועל צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב הכולל: מנהל משרד, מנהל מחלקת הדרכה שהינו מורה דרך מוסמך וסוכני מכירות ושיווק. עם לקוחותינו נמנים רשויות מקומיות, איגודים רפואיים, בתי מלון, ארגוני מורים ועוד.  


הסעות אחריות ובטיחות

כשאתה נוסע איתנו, אנחנו אחראים לשלומם של הנוסעים והגעתם בשלום למחוז חפצם. נתאים עבורך את כלי הרכב המתאים ונוודא שיעבור את בדיקות הבטיחות הנדרשות עפ"י תקנות התעבורה ומשרד התחבורה.  בכלל האוטובוסים בחברה מורכבות חגורות בטיחות כחלק ממחויבותה של החברה לבטיחות נוסעיה.   

 

לפרטים והצעת מחיר מלא את הטופס: 

 

*
*
*


 
 

 

קבוצת מסיעי שאשא לוקחים אחריות להסיע אותך בבטחה למחוז חפצך!

  • מחויבים לבטיחות
  • מקדשים עמידה
    בלוחות זמנים
  • מספקים שירות הסעות
    מותאם אישית לכל לקוח
עבור לתוכן העמוד