דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר

הסעות אוטובוסים

החל מסוף שנות השבעים מובילה קבוצת מסיעי שאשא את תחום ההסעות בישראל תוך התמקדות בתחום שירותי הסעות אוטובוסים. החברה מספקת שירותי הסעות אוטובוסים עבור לקוחות מכל גווני הקשת בישראל. ארבעת תחומי ההסעות בהם מתמחה החברה הינם:

בכל הקשור להסעת תלמידים למוסדות החינוך השונים, המדינה ממנת שירותי הסעות באוטובוס המסופקים על ידי חברות פרטיות.  לכן, יש לוודא מול חברת ההסעות את אמינותה, ניסיונה ומחויבותה של החברה לשמירה על בטיחות הנוסעים ויכולתה לעמוד בלוחות זמנים בצמוד להיקף שירות ההסעות באוטובוס המבוקש. 

 

בבואך לבחור חברת הסעות באוטובוסים חובה לבצע בדיקת רישיונות מתאימים ולוודא שהרכבים עומדים בתקנים הדרושים להסעת בני אדם, בדיקה זו היא הכרחית מאחר ומדובר בבטיחות.

 

שירותי ההסעות בקבוצת שאשא עומדים בכל תקני הבטיחות של משרד התחבורה.

 

הסעות אוטובוסים לתלמידים

הממשלה מספקת שירותי הסעות לתלמידים המתגוררים באזורים מרוחקים במסגרת חוק חינוך חובה. החוק קובע כי  ילדי כיתה ד' ומטה המתגוררים במרחק של שני קילומטרים ומעלה ממוסדות החינוך אליהם הם רשומים זכאים להסעות. ילדים מכיתה ה' ומעלה זכאים להסעות במידה וביתם ממוקם במרחק של שלושה קילומטרים ויותר מבית הספר.

הסעות תלמידים באוטובוסים מצריכות רישיונות מיוחדים לחברה ולנהג המוענקים מטעם מפקח התעבורה במשרד התחבורה.

 

קבוצת מסיעי שאשא מספקת מזה שנים שרותי הסעות אוטובוסים לתלמידים וברשותה כל הרישיונות הדרושים לביצוע שרותי הסעות לתלמידים אשר הונפקו ע"י מפקח תעבורה ממונה משרד התחבורה. 

 

הסעות אוטובוסים לטיולים

על אף שבטיחות היא הנושא המרכזי כשמדובר בהסעות, אין להזניח את הנוחות והשירות כשמדובר בהסעות אוטובוסים לטיולים.  מטרתם של טיולים היא הנאה ועל כן עליהם להיעשות באווירה נעימה ונוחה. לפיכך יש לדאוג לרכב בעל מושבים נוחים, מיזוג אוויר, מערכת קריזה, וטלוויזיה / dvd

על הנהג המלווה את קבוצת המטיילים להיות מקצועי, אמין ואדיב. פעמים רבות נדרש הנהג ללוות את הטיול לכל אורכו ולכן יש צורך בנהג בעל מזג רוח נעים ומיומן המכיר את אזור הטיול. 

מזה שנים מספקת קבוצת מסיעי שאשא שירותים להסעות אוטובוסים לטיולים בנוחות ורווחה עם נהגים מקצועיים המכירים את הארץ כאת כף ידם. 

 

הסעות אוטובוסים לעובדים 

הסעות עובדים מצריכות מסלול נסיעה בעל נקודות איסוף נוחות שיאפשרו זמני הגעה קבועים ומתאימים לתחילתו וסיומו של יום העבודה.

קבוצת שאשא מספקת שירותי הסעות עובדים לחברות ממשלתיות ועסקיות באזור המרכז, ירושלים והדרום. בין לקוחותיה של החברה ניתן למצוא את בזק, חברת ביטוח ישיר, מקורות, אולפני הרצליה, בי"ח שיבא תל השומר, בי"ח אסותא, תידהר, בנקים, רשויות מקומיות ועוד.

 

החברה מתגאה בצי רכביםחדיש המונה יותר ממאתיים כלי רכב בגדלים שונים החל ממיניבוסים זעירים וכלה באוטובוסים מפוארים. נהגי החברה מיומנים, מנוסים ומצויים תחת פיקוח מטה החברה בכל נסיעה. כלל רכבי החברה עוברים בדיקות מדוקדקות ועומדים בכל תקנות המפקח על התעבורה במשרד התחבורה.

 

צור קשר לבירור פרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד